איזו כמות שווי בריכות פיברגלס התחייבות?

התחלת את המסע הזה בתקווה שתשחי בבריכה בחצר האחורית שלך. ביצעת מחקר מקיף על סוגים שונים של בריכות. החלטת שבריכות מעל הקרקע הן קטנות מדי ומגושמות, בריכות מתנפחות זולות מדי ולא אמינות, ובריכות סביבה מפיברגלס הן הדרך הקלה ביותר לעבור. אתה מבין שיש לך מספיק מקום לבריכה מוקפת והחלטת להחזיק אותה בנויה מפיברגלס לעומת בטון או ויניל. כעת מגיע החלק החשוב ביותר בתהליך כולו: העלות.

בריכות פיברגלס מציעות את מבני הבריכה האיכותיים ביותר. אתה יכול להתאים בריכת פיברגלס כמעט לכל חצר בגודל ויהיה מעוצב כך שיתאים כמעט לכל צורה שהיא. המגוון והגמישות עשויים להיראות כמו יתרונות בכל זאת, זו יכולה להיות בעיה אמיתית כשאתה מנסה להעריך כמה ככל הנראה יעלה לך בריכת פיברגלס.

ברור שאתה לא רוצה לקפוץ למשרד של קבלן בריכות ולשאול כמה זה בהחלט יעלה בלי שיהיה לך רעיון קשה בעצמך. מגרשי מכירות בלחץ גבוה אף פעם לא מהנים ואתה עלול להיות הונאה אם ​​אתה לא משכיל. בריכות פיבר הבעיה היא שלא תהיה לך את היכולת לקבוע את העלות המדויקת של בריכת השחייה פיברגלס מבלי לשאול את הקבלן, אבל לפחות יכולתי לתת לך הערכות לפארק הכדורסל. מחירי בריכות פיברגלס משתנים מאוד.

מעטפת הבריכה הפיברגלס עצמה תהיה ככל הנראה החלק היקר ביותר בבריכה. פגזי בריכת פיברגלס קטנים שאורכם כ -26 ‘או פחות, יפעלו בין עשרה לשנים עשר אלף דולר. קליפות בריכה פיברגלס בינוניות (ארוכות 27 ‘עד 34’) יפעילו אותך כשלוש עשרה עד ארבעה עשר אלף דולר וכל בריכות שגדולות יותר מהן יכולות לבחור בין חמישה עשר לעשרים אלף דולר.

אומדנים אלה הם על בסיס המחיר הממוצע של קליפות הפיברגלס. הם לא לוקחים בחשבון דמי התקנה או כל תכונה נוספת שאתה תורם לבריכה שלך. אם אתה עדיין מוכן לבזבז מאוד, הגע לזה! בריכות פיברגלס בשטח יוסיפו ערך לרכושכם והנאתכם לחייכם.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*