Tercüme

Kaynak dilde yazılı veya sözlü olarak ifade edilenlerin hedef dile aktarılması işlemidir tercüme

Aslına bakıldığında tanımında anlatıldığı üzere kolay bir işlem değildir. Bilindiği üzere bir yabancı dili pek çok kişi öğrenebilmekte ve konuşabilmektedir. Ancak tercüme işi tamamen profesyonellik gerektirmektedir.

Profesyonel Tercüme Çözümleri…

Çeviri Çözümleri olarak, tercüme sürecine ne denli büyük hassasiyet ve özen gerektirilmesi gerektiğinin bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 

Hem kaynak dile hem de hedef dile anadili düzeyinde hakim, etkili konuşma becerisine sahip tercümanlarımızla hizmet veriyoruz. Tercüme işinin pek çok sektörde talep edilen bir eylem olduğun farkındalığı içerisinde pek çok alanda uzman tercümanlarla çalışıyoruz.

Deneyim Sahibi Tercüme Ekibi…

Belirli uzmanlık alanlarına sahip tercümanlarımızı tercüme sektöründe deneyimi bulunan kişilerden seçiyoruz. Tercümanlarımızın uzman olduğu alanda tecrübesinin bulunmasına ayrı önem gösteriyoruz. 

Tercüme sektörüne yıllarını vermiş proje koordinatör ekibimizle tercüme sürecinde doğru planlama ve organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.  Böylelikle tercüme projesinin tercümana atanmasından teslimatına kadar planlı bir çalışma sürdürüyoruz.

Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetimiz..

Çeviri Çözümleri olarak hem yazılı hem de sözlü tercüme hizmeti veriyoruz.  Yazılı tercüme hizmetlerimiz arasında web sitesi tercümesi, ticari tercüme, tıbbi tercüme,teknik tercüme, hukuki tercüme gibi hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca resmi yeminli tercüme, kitap-katalog tercümesi, hukuki tercüme ve akademik tercüme hizmetimiz mevcuttur.

Sözlü tercüme hizmetlerimiz arasında ise şirket kuruluşu tercümanlığı, toplantı tercümanlığı, fuar tercümanlığı, tapu ve nikah tercümanlığı, noter tercümanlığı hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca  simültane ve ardıl çeviri hizmetimiz mevcuttur.

EN15038 Kalite Standartlarında Tercüme Hizmeti…

Her müşteri tercümesinin kalitesini ve güvenilirliğini garanti altına almak ister. EN15038 Hizmet Kalite Standartları ile müşterilerin talep ,beklenti ve ihtiyaçları tam olarak karşılanabilmektedir.

Çeviri Çözümleri olarak müşteri memnuniyetini öncelikli hedeflerimiz arasında tutuyoruz. Bunun doğrultusunda teklif sürecinden teslimat sürecine değine EN15038 Kalite Standartları çerçevesinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Tercüme ve çeviri hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Arzu ederseniz de 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımız aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*